| andreea11_1066 a întrebat:

As vrea sa va pun o intrebare si sper sa imi raspundeti cat mai repede! Cum pot sa slabesc intr-o saptamana?

Răspuns Câştigător
| Jessica a răspuns:

Pai trebuie sa ai un meniu daca vrei sa slabesti:
Trebuie mai intai sa tai de pe lista dulciurile, chisurile etc.
De dimineata poti manca un iaurt de fructe cu un pahar de suc de portocale (facut fresh in casa), la pranz poti manca un bol cu supa calda si o salata de legume, la cina poti manca un gratar de pui cu o garnitura. Si chestii de genu asta. Sa nu mananci foarte multe dulciuri pentru ca nu te ajuta. Poti manca batoane din acelea fitness. Bafta

5 răspunsuri:
| Alexander21 a răspuns:

Depinde cat vrei sa slabesti.In general nu prea ai cum sa slabesti intr-o saptamana.Aia e munca grea.Nu poti de pe azi pe maine.

| annna a răspuns:

Cu mult sportwinking

| THC26 a răspuns:

Am vazut asta pe un site de specialitate... Mananci putin si des. Nu conteaza ce mananci. Trebuie sa ai un program la mancare. Si sa faci exercitii :Cateva abdomene.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte simplu,nu trebuie sa faci cura de slabire, e o prostie cine spune asta, dimineata cand te trezesti mananci 2 lingurite de miere de albine pe stomacul gol si continui prin 25 minute de gimnastica daca ai timp sa faci de 3 ori pe saptamna ari fi foarte bine.ti-o spun din propria experienta inainte aveam 80 kg iar acum 65big grin dar rezultatul apare cam dupa 2 saptamani! Dupa cateva saptamani vei observa schibari pe zi ce trece! BAFTA