| costykaras a întrebat:

as vrea sa va spuneti toate parerile si bune si rele despre Miley Cyrus. vreau pareri despre imbracamintea ei, cariera ei, melodiile ei si mai ales vreau sa va dati cu parerea la felul cum arata in trecut si cum arata acum.{ma refer la formele corpului nu la haine}. cea mai completa parere primeste sigur >funda.

1 răspuns:
| mymy a răspuns:

Pai.
inainte nu se imbraca asa fain si nici acum
cariera...pai inainte cand era hannah avea miii de fani dar acum doar cei mai maturi de exemplu nu o mai vad copii pana la 14-15 ani de incolo ii admirata ff mult
pai formele nu cred ca sia facut operatii
si inainte era o fetita cuminte acum e o cu***?
nu ea adopta un stil rock doar ca multora le pare ca o ia pe cai gresite
PS: mie imi place de ea si ca hannah si ca miley de acum doar ca parca e mai ok acumwinking