| faranume_1314 a întrebat:

As vrea si eu idei pentru un id nou care sa contina numele de elena,. Nu vreau chestii de gen elenutza. s. a. m. d. sau xoxo, scumpik.As vrea ceva mai serios, ceva de clasa a IX-a

Răspuns Câştigător
| Cici_6929 a răspuns:

Iti scriu in mesaj ca aici TPU nu ma lasa
((˜*BonitA*˜))

3 răspunsuri:
| ZoZoHeart a răspuns:

Elena.cute
elena.(numele tau de familie)
elythe1
prettyelena
ellenasweet
Nu am avut alte idei mult mai "serioase", si apropo, poate ar fi trebui sa explici mai mult la ce te referi prin "serios, ceva de clasa a IX-a" pentru ca fetele de a 9-a pe care le cunosc umbla numai cu de`astea big grin

| SufletAcadelicit a răspuns:

Eu.elena thinking

| chibiusa a răspuns:

Id-uri serioase sunt cele care iti contin numele intreg.
elena_numedefanilie; numedefamilie_elena; elena.numedefamilie; numedefamilie. elena; elenanumedefamilie sau numedefamilieelena.

suficient de bune?
mai serioase decat astea nu cred ca gasesti