| anonim_4396 a întrebat:

As vrea si eu mai multe statusuri despre viata asta in general! Cele mai mult si mai frumoasa primesc fundita! mersi

2 răspunsuri:
| R1e2b3e4c5a6 a răspuns:

Intotdeauna gasesti usor ceea ce nu cauti. Iar ceea ce cauti gasesti abia in ultimul loc in care poti cauta.
Daca inima ta ar fi o închisoare, as dori sa fiu condamnat pe viata.
Multumeste-te cu ceia ce ai! Lupta pentru ceea ce-ti doresti si iubestei pe cei care te iubesc.
Fii tu insuti! Viata e prea scurta ca sa fii altcineva. Zambeste! Nimic nu merita sa fii suparat.

| TianaWasBTW a răspuns:

-Cresc,mă schimb,iubesc,urăsc,plâng, zâmbesc, greşesc, o dau naibii.
Sunt adolescentă, încă învăţ.
-Cand eram mici vroiam tot ce aveau cei mari.