| Geo_4096 a întrebat:

As vrea si eu niste pareri... ce as putea sa-i cumpar prietenului meu de craciun? Sunt cu el de 2 saptamani si nu stiu ce sa-i cumpar.Ma puteti ajuta va rog?:*

1 răspuns:
| valy a răspuns:

Avand in vedere ca nu il cunosti indeajuns, poate macar ai observat ce gen de parfum foloseste mai dulce, mai., poti sa ii cumperi un parfum, daca a trecut de varsta de 18 ani si ii place sa fie fresh poti sa ii cumperi un aparat de bierberit cu 5 lame cu versurile ca sa fie mereu fin si scump doar pentru tine.
O bluzita.ai putea si sa il intrebi pe el ce ar vrea sa primeasca de la Mos Cracahappy si daca ai o situatie materiala buna. faci rost de bani si daca este ceva de purtat mergi cu el prin magazine si il rogi sa probeze un pantalon, sau un bigman.si il intrebi daca ii place si tu il cumperi.
O sa fie mai mult decat incantathappy
Sarbatori fericite.