| Lavinia20 a întrebat:

BUna... as vrea si eu niste sfaturi cum sa`mi indrept parul singura... si sa reziste mai alex pe cel din spatebig grin
am o placa Sanusy si mai scrie Ceramic hair straghter
deci astept sfaturile voastre
funda:X

1 răspuns:
| FFAP a răspuns:

Daca e ceramica e foarte bine...ar trebui sa nu te prea traga. Foloseste sampon si balsam de la nivea "straight and easy". Lasa-l sa se uste natural, piaptana-l. Prinde suvitele care se intind mai greu cu o agrafa sus, intinde parul de dedesubt, apoi pe cer prins. Da-te cu putina ceara si fereste-te de umiditate. Sper sa reusesti. take care!>big grin