| kami_1707 a întrebat:

as vrea si eu niste status pentru fostul care acu isi pune la status gen"stiu ca doare dar doar team folosit"niste status care sal il doara p el d nepasare mersi >muktbig grin<

Răspuns Câştigător
| VadSuneteAudCulori a răspuns:

"Degeaba`ncerci sa ma intorci acum din drum, e randul meu sa ma joc cu tine acum''

"Are `acel ceva`! E genul`de fata` care te`vrea.Dar` n-are nevoie de tine`!""

A fost o greseala facuta de mine fara intentie. Sincer, n.am realizat ca ti.am dat prea multa atentie liber puiule :*. Du.te la prt ta sa te calmeze cum stie ea mai bine

Chiar daca eL nu o sa`Mi sp0ona " nOapTe bUna! ", sau pe sTrada " buNa! ". am o pRieteNa care ma suNa ca sa`mi sp0ona " faTa esti de 1000 de ori mai buna deCat aia pe care eL o suNa`

1 răspuns:
| KarmaChameleon a răspuns:

Cel mai bun mod de a arata ca nu iti pasa ii sa nu iti pui nimic la status. Eventual te pui 'Busy' si probabil ca o sa se enerveze si o sa devina curios ca nu stie ce faci.Stiu ca nu ii ceea ce vroiai dar sper sa iei in considerare sfatul meu.