| andreeah20mileycyrus a întrebat:

Buna as vrea si eu niste statusuri cool. fundita

Răspuns Câştigător
| Criiiiiiiis a răspuns:

Aveti acelasi nume, alt caracter. M-as arunca pentru fiecare, de la parter laughing.

C ' te uiti mah asa? Obisnuiestte-te ca d acum nu mai sntt` a Ta!

Sa nu incerci s`o schimbi. Asa e ea. Daca e a lui nu poate fi si a ta.

Cand cuvintele tac, ° asculta atent pentru că ura ramane cel mai sincer sentiment pană-n prezent. °

• Dar cate o data simt ca-mi explodeaza capu'. Parca nu m-ai intelege. Ce Dr.cu?

♥ Ce-ar fi să te las să cazi, si să uit de tine începând de azi?!

Vei ajunge sa ma auzi, pana si atunci cand tac! S-a terminat cu fata buna, s-a dus dracu` orice drac.

Poate ai să crezi că mint dacă n-aș recunoaște că sunt clipe aparte în care mă gândesc la moarte.

Tu, şti că poate e mai dificil Dar în ochii tăi văd un suflet de copil!

Aş vrea să-ţi spun că tu, mi-ai răpit sufletu, hai nu zi nu zi nu, hai nu zi nu zi nu.

Să te uit, tot încerc. Însă când aud de tine inima îmi bate tot mai puternic;[!

Eu n-am norocul ei, pentru ea totu-i un joc, dar stiu ca pentru tine as muta muntii din loc!

Cum se schimba unii-n curve nici nu-ti vine sa crezi.

@ Trăiesc în fantezii | Visez la nebunii | E o poveste pe care o ştii.

Încerc să mă trezesc dar am în fată iad. Încerc să mă ridic, dar iar cad.

Tristete in loc de iubire. O viată fără fericire. Cu tine asta aveam!

1 răspuns:
| andreeah20mileycyrus explică:

Imi place raspunsurile lui Goazaaa...dar asta nu inseamna ca ale lui AnnaYou nu-mi plac