| BiuTaaaa a întrebat:

As Vrea si eu niste statusuri. Dar Nu luate De pe Net! Inventate de Voi! Mai scurte. Cu Prostii.

MulTumesc. big hug

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Am avut eu niste poezioare create de mine mai scurte, cred ca ar merge ca statusuri:
-You are my angel you are my life:X please love mepuppy dog eyes because for you I crycrying
- You are my lifeday dreaming I love you so much:X
-
Stam la o masa prvindu`ne ochi in ochi si atunci realizez day dreaming cat de frumos este cel pe care`l iubesc:X
- De ce e atat de greu sa-ti spun ce simt, sa-ti spun "te iubesc" cand la tine zilnic ma gandesc?
-Prietena cea mai buna e alaturi de tine chair si pe furtuna unde este ea cu tine n`re cum sa nu`ti fie bine
-Cand nu esti langa mine, nu ma simt bine, imi simt inima franta in fiecare secundabroken heart
Sper sa-ti placa! Stiu ca nu sunt "conform temei" darthinking

| andreyutzzu3 a răspuns:

DND Prind soareci cu arcu
asta il stiu eu. Dar nu cred ca gasesti ceva ce sa nu fie pe net