| nuenimeni a întrebat:

Buna!
as vrea si eu niste statusuri pentru el dar el sa nu-si dea seama ca e pentru el si vreausa fie cu rima dar sa fie scurte
cele mai multe si cele mai frumoase
fundita :*

1 răspuns:
| Șurubelniță a răspuns:

Scuza-ma ca te intreb, dar de ce nu vrei sa isi dea seama ca despre el e vorba?
Daca nu isi da seama si nu te mai baga in seama, o sa zici ca-i insensibil, ca e rece cu tine, ca te face sa suferi...

Nu crezi ca e mai bine sa lasi astfel de copilarisme deoparte, si sa-i zici ceea ce simti?