| daianaroxana a întrebat:

as vrea si eu niste statusuri triste de genul:→ Vreau sa nu te bag in seama, sa te ignor, dar nu pot. E ca si cum ai spune inimii :"nu mai bate, stop!"...multumesc!
FUNDA!

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Rochelle a răspuns:

Invata sa invingi lacrima cu un zambet chiar si atunci cand doare.
Nu plange ca s-a terminat ci zambeste c-ai scapat!
E atat de frig … lacrimile mi-au inghetat si nu mai pot sa zambesc. traiesc un vis demult apus si nu-mi mai revin la viata
Dorul e focul in care ard sperantele, dorintele, durerile, iar cenusa ce ramane reprezinta amintirile
♦ At my desk cu nimeni…cu tristetea…cu mine…