| ღHoneyBunnyღ a întrebat:

,
as vrea si eu o lista de replici dure...cum ar fi;:hai fa-ma sa imi fie dor.deci jeeet,,, sau ceva de genu.mersi... dau funda celor mai multe.

Răspuns Câştigător
| Enigmă a răspuns:

Da cu praf de merswinking
Fa passiwave pe covoraswinking
Tz-i cald cu dintzii-n gura?winking
Esti prost sau te prefaci?
Daca am chef de tine te contactez ewwinking.sau.nuwhistling
Cara-te pana mai ai cu cewinking
etc.kiss

sper sa te ajute.happy
Fundita.blushing?

4 răspunsuri:
| Ioana2518 a răspuns:

Tu crezi ca ma faci geloasa cu naspeta ta? Nu scumpu nu-mi pasa de ea, oricum stiu ca sunt in inima ta asa ca lasa vrajeala, te pupa amica ta ca sa vada curva ta ca tot eu sunt viata ta!

Daca eu sunt subiect de barfa, tu esti doar o tarfa!

Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii. tu mereu crezi ca pun botu’. hai c’o faci pe idiotul

Eu Sunt Subiect De Barfa. Tu Esti O Tarfa. Tu Esti Impotriva Mea.Io Meureu Deasupra Ta

EjTy jaLnikA shI O sthi` bine. NoO` ma ura ca SoNth` may bOnA` ca tine. Uraste’Ma Ca prIEtenUl tau inToarce CaPul Du Mine shI atunCi cand e Cu tIne!

ma adresez fetelor "cumintzele"si impun respect cand trec pe langha ele...nu ma dau nici mare, nu ma cred geniala insa am o problema cu alea care se cred "fata ideala"

blestemata am fost de mik:X sa am noroc si sa imi porti pic:Xlaughing

Cel putin noi nu ne mintzim.Nu ne promitem lucruri pe care stim ca le'am arunca la gunoi cu prima ocazie.Nu ne promite luni, stele, ceruri.Itzi promit doar ca nu voi fi a ta.

ai grija de ce`o sa faca`, cu cine pleaca`...ai grija de tarfa ta si iti doresc sa te doara inima cand te uiti la poza mea

Ca Tine Intr`o Zi Vad 10... Stylu' Taw Ma Lasa Rece.Nu Esti Primu Care Incearca Cu Vrajeala Sa ma Faca. Din Grupu Pustoaicelor Tu Te`ai Dat La Sefa Lorlove struck...

am fitSe de La paRiS.,`
sunt o ZaNa ca diN vis.,`
am piGmentU` coLoRat.smug,`
sh` sCLipeSc Ca Un diamaNt.batting eyelashes

| ღHoneyBunnyღ explică:

No mersi

| DuffMckagan a răspuns:

Hm ce zici de: cumpara o carte... poate o sa gasesti acolo replici interesante...cu care poti sa faci mai mult decat sa jignesti pe cineva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai o voce frumoasa no mai irosi vorbind