| cockie_green a întrebat:

Buna ...as vrea si eu sa incerc sa ma machiez dar ceva care sa nu se vada prea strident.Am ochii verzi si sunt cremola. ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| cristina_3322 a răspuns:

Esti creola nu cremolalaughingSau poate se numeste cremola si nujt eu:p
Si eu sunt creola si am ochi albastri-verzi.Depinde si cum esti imbracata ca sa asortezi machiajul cu imbracamintea.
La ochii verzi ai putea folosi un machiaj care sa fie putin mai inchis decat tenul tau. un maro care sa dea evidenta.Sau ai putea pune orice nuanta de maro si sa dai la coada ochiului cu alb happy
bafta!

1 răspuns: