| AnishM a întrebat:

As vrea si eu sa-mi dati cateva idei cu ce ar trebui sa fac ca sa ma mai inalt. Ce exercitii ar trebui sa fac la sala de fitness pentru a ma inalta?

Răspuns Câştigător
| pisicutza1999 a răspuns:

Baschet, handball, inot

3 răspunsuri:
| AnishM explică:

Si as vrea sa ma intalt pe cale naturala, nu sa bag hormoni in mine...big grinhappy...

| claudiufarcas01 a răspuns:

Mananca pui de la avicola ca are hormoni de crestere sa vezi ce te inalti te faci 2 metri bafta

| selena_3634 a răspuns:

Eu cred ca cu inot te inalti cat de cat dar trebuie sa ai ceva oameni in familie care sa fie inalti daca vrei sa fi f inalta\