| saritaa_7867 a întrebat:

As vrea si eu sa-mi schimb numele de la hi5 si nu mai stiu cum.Acum il am "sarah cu h bai fraiere", inainte am avut "saraah cu doi de a pentru ca asa vreau" sau "saritaa" toate cu diferitee semne! erau f misto, dar am ramas in pana de idei! Ati putea sa-mi dati o mana de ajutor! Ma cheama Sarahcele mai dragute primesc funda [ati putea sa-mi dati raspunsurile in seara asta, va rog!

1 răspuns:
| IzabellaLoredana a răspuns:

Alooo,maturizeaza-te! Ce sunt cu numele astea?! Doamne, copilasi copilasi! Va luati unii dupa altii asa, ca la oi. Turma!