| blooddrunk17_1924 a întrebat:

BUna! As vrea si eu sa stiu unde pot achizitiona pistolae de dat gauri in urechi si cma cat ar costa sau daca nu se pot cumpara cam cat cosat sa iti dai garura cu asa ceva?

3 răspunsuri:
| yanny`s a răspuns:

De ce nu iti faci singur gaura cu un ac? e mult mai usor, decat sa stai sa alergi dupa pistolae, prostiilaughing
asta daca nu ti`e frica. daca iti e, bafta la cautat laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, ca sa-ti faci gauri cu un pistol de dat gauri cost intre 20 -30de lei, depinde in ce zona a tarii esti, cu tot cu cercei.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Tu înţelegi ce-ai scris acolo?