| AndaMrr a întrebat:

Buna!
As vrea si eu sa va intreb daca e posibil sa sterg o solicitare de prietenie de pe fecebook.
Va roog...chiar am fac o mare stupizenie si vreau sa anulez o solicitare de prietenie.
Funda!batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Corynneee a răspuns:

Da,se poate! Da'i pe profilul persoanei respective(cui i-ai trimis solicitare de prietenie) du'te in josul paginei si vezi ca intr'un colt in stanga prima optiune scrie ''Cancel Friend Request'' ori ''Anuleaza cererea de prietenie'' click acolo si gata s-a rezolvat! Funda?big grin

2 răspunsuri:
| tataralexandra a răspuns:

Daca acel cineva sau acea ti-a acceptat cererea acolo un scrie sus in partea dreapta home sau acasa nujh pe ce limba tii acolo e contul meu no dai acolo click si iti apare editare prieteni dai acolo click si scrii numele lui/ei si dai de un X adica eliminare.baftahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Cauţi respectiva persoană în lista ta de prieteni şi îi dai block.
Baftă!