| yonela001 a întrebat:

Buna sad as vrea si eu statusuri de dezamagire sigh (dezamagiri din partea unui baiat ) fundintza normal :* va rog mult puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| IuliutzàThà a răspuns:

Cum e cand persoana iubita te ignora, Cum e cand cel pe care il iubesti o iubeste pe alta? inima iti plange dar n-ai ce-i face! iti vine sa urli dar te abtii, taci, plangi.

| IuliutzàThà a răspuns:

Va veni o data vremea cand in urma vei privi... ai vrea sa reinvie toate bucurii si nebunii. Dar trecutul se ascunde, nu mai vine NICIODATA numai amintirea spune ca."Asa a fost o data!"

Timpul va trece...eu voi incerca sa uit...dar nu pot lasa in urma tot ceea ce intre noi a fost odata.in adancul inimii mele inca mai tin la tinecrying

Nu merita sa plangi pentru nimeni, iar cei care merita nu te vor face sa plangi.

Intru in operatie peste 10 minute, doctorii mi-au spus ca imi vor scoate tot ce simt eu pentru tine.

Am pierdut tot ce aveam şi după aceea mi-am dat seama că nimic din ce am pierdut nu era al meu într-adevăr.

Broken Heart