| Emilutzu_1786 a întrebat:

Buna ...As vrea si eu un sfat sau mai multe.Am avut un iubit acum un an am fost 5 luni si as vrea sa ne reimpacam, vorbim in afara orelor adica in pauze. clasa lui e chiar langa a mea si dau de el mai mereu...Nu stiu cum sa fac : sa vorbesc cu el sau nu? va rog,astept cat mai multe idei si cat mai multa,, Maturitate" nu batjocora sau alte chesti ridicole.Multumesc

Răspuns Câştigător
| CuteKitten14 a răspuns:

Pai daca tu vrei cu adevarat sa fii iarasi impreuna cu el si el vrea acelasi lucru ( intreab-l doar daca vrea sa fie cum erati inainte) atunci e simplu. Spune-i ca i-ai simtit lipsa si ca e pacat de momentele pe care le-ati petrecut pana acum impreuna, vorbesc de clipele frumoase. Intelegi tu, " vrajeste-l " cu vorbele frumoase un pic, bineinteles daca vrea sa fiti iarsi impreuna. Dar cred ca ar vrea daca iti acorda atentie dar astea sunt valabile doar daca nu are o iubita si conteaza si motivul pentru care v-ati despartit. Deci asta e parerea mea, succes!