| Cressida a întrebat:

As vrea un mic sfatbig grin. Eu sunt tunsa pe deasupra parul mai scurt jumatate cat cel de dedesubt iar acum a crescut mult dar vreau sa imi fac un breton drept si nu stiu cum sa-i salvez din lungime din moment ce o parte cea superioara este mai scurta si imi ajunge pana sub barba iar parul de dedesubt imi ajunge pana la jumatatea spatelui. Deci nu stiu ce sa fac sa-i salvez din lungime pentru ca nu ma pot tunde in scari de ex si cu breton drept...si nu sunt dispusa sa renunt la breton. VA ROG AJUTORRRR!

2 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Poţi să'ţi faci breton într'o parte şi să laşi restul frizuri aproape la fel. Dacă'ţi stă bine şi'ţi place, te poţi tunde mai scurt, ca să nu mai fie atât de filat "părul de deasupra" sau poţi încerca să'ţi faci suviţe.
Baftă.

| Cressida explică:

Tweety e o idee dar exact cum spui tu am fost tunsa cu breton pe o parte a crescut si el dar eu vreau breton drept nu altfel...ms oricumtongue