| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
As vreau sa imi spuneti retete extrem de simple si de sanatoase.
Dar vreau sa imi explicati bine, si sa...fie cat mai simplu, fac numai clatite arse ..deci.
Help me

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Intră pe www.gustos.ro și îți alege ce vrei.
Poftă bună.
Pa, pa.

1 răspuns:
| denidulcik a răspuns:

Uite o prajitura care nu necesita coacere...doar ca trebuie sa cumperi cutia care contine anumite ingrediente...se numeste "Prajitura paradis tropical cu ananas-dr. OETKER"
mai multe detalii aici+imagini cu prepararea:http://melianda.blogspot.ro/2008/10/deliciu-tropical-cu-ananas-de-la.html
iti recomand din toata inima sa incerci, iar pe cat este de simpla pe ata de gustoasa....rezultatul surprinde mereu