| ღღღFloryღღღ a întrebat:

Aseara am avut un vis ciudat.Se facea ca eram in fata unui spital cu inca un coleg de clasa si deodata a venit un om mascat care n-ea injunghiat pe amandoi pe el l-am dus la urgenta dar eu am mai supravietuit un pic dar tot am cazut si eu fiindc pe acel cutit era un lichid foarte periculos si am cazut si am murit Si vreau sa-mi ziceti si mie va rog daca stiti ce inseamna asta pentru ca a3a cand vises ca mor injunghiata si ma cam sperie! Asa ca va rog daca stie cineva sa imi spuna Multumesc anticipat!sad:*

Răspuns Câştigător
| Snowstormm a răspuns:

Sincer nu cred ca are nicio legatura cu viata reala.Pana la urma este doar un vishappyPoate ai vazut prea multe filme de groaza, horror etc.De asemenea(am citit de curand si mi se pare interesant) cu cat este mai rece camera in care dormi cu atat sansele sa ai un vis urat sunt mai mari. Repet nu are nici o legatura cu viata reala(si eu am visat ca am luat o ambulanta si am mers prin oras ciocnindu-ma de totilaughing)

3 răspunsuri:
| PeaceDay a răspuns:

O sa mori.

| DanielW a răspuns:

Inseamna ca te uiti la prea multe filme/desene animate sau joci jocuri cu impuscaturi si lovituri. Visele nu au nicio semnificatie, sunt doar ce a retinut subconstientul din acea zi, ceva ce te-a socat. Sa nu crezi in asa ceva.

| ღღღFloryღღღ explică (pentru DanielW):

Nu ma joc jocuri cu impuscaturi in fine poate fi si d ela filme dar eu am intrebat doar ca sa stiu atata tot si multumesc pentru raspunsuri