| anonim_1471 a întrebat:

Aseara am cunoscut un tip pe net, ne-am inteles si bine si am decis sa vorbim la telefon, asa ca m-a sunat! Toate bune si frumoase, doar ca nu prea stiu ce sa vorbesc cu el, nu stiu ce intrebari sa ii pun! Care aveti vreo idee despre anumite subiecte de discutat?(in afara de pasiunile lui). funditaAA URGENT!

Răspuns Câştigător
| LovKid a răspuns:

Buna...daca te intelegi foarte bine cu el inseamna ca aveti...nu stiu.hobiuri comune.incearca sa ii propui sa va cunoasateti mai bine.el sa zica ce ii place si tu. despre tine.
Iar daca totul iese bine si frumos.nu stiu. spune-i daca nu ati vrea sa va intalniti la un suc s-au ceva (daca sta in orasul tau)
Sper ca te-am ajutat... funda?

1 răspuns:
| d1onn5o a răspuns:

Iaca nu esti singura cu problema asta
http://www.tpu.ro/......-funditsa/