| Ariamnaa a întrebat:

Buna. Asta cu sarutatul vine de la sine? Adica daca eu sarut un baiat si nu stiu lasandu-ma luata de val stiu sa sarut?

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nimeni nu stie sa sarute pana nu incepe sa se sarute cu cineva.
Sarutul nu este ceva ce se invata sau se arata, ci ceva ce-l faci spontan si-l practici pana ajungi sa-ti placa, sa-l faci intr-un anume fel cu acel partner.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da da.

| 1997onur a răspuns:

Chiar nu știu cum funcționează eu aveam și muci in gura recunosc nu știam era prima oară nu eram pregătit nici nu știam dacă mai exist in acel moment era un moment de nedefinit de fiecare dată

| Sktrkdk a răspuns (pentru 1997onur):

Frate tu de la ce categorie traumatizanta de pe seegore ai venit cu muci in gura

| 1997onur a răspuns (pentru Sktrkdk):

Știu dar asta este adevarul nu știam sa sărut era prima oară frate laughing)) oricum este de nedefinit așa cum era cu muci cu tot happy

| Sktrkdk a răspuns (pentru 1997onur):

N-are nimic conteaza ca ai sarutat pe cineva ce sa mai

| 1997onur a răspuns (pentru Sktrkdk):

laughing)) pai

| deathdiana a răspuns (pentru 1997onur):

Mucii ca mucii da mie ca mi-a bagat un litru din saliva lui in gura

| 1997onur a răspuns (pentru deathdiana):

Tia distrus toate mațele laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Sărutul vine în urma atracției dintre două persoane.