| MaryMaRiA13 a întrebat:

Astazi am primit o felicitare de Craciun de la baiatul care il plac. Sunt putin confuza : a scris la sfarsit "Love" urmat de numele lui. Sunt sigura ca ma place dar intrebarea este : ma iubeste? Si apropo, am vazut ca mai avea niste felicitari si pentru alte fete.nu stiu ce sa cred. FUNDA!

2 răspunsuri:
| JohnnyWylde a răspuns:

Posibil sa te placa, nu poti iubi o persoana pe care nu o cunosti mai in detaliu. Sentimentele se agonisesc in timp. PEACE!

| Rosca_Rebe_1999 a răspuns:

Incearca sal cunosti mai bine si iti vei da seama singura daca te place sau nu... chiar daca te place sau nu nu-ti pierde sperantele
funda?