| hellokityy a întrebat:

Astazi baiatul care imi place m-a intrebat daca vreau sa stau cu el, i-am spus da cum sa refuz?:S:S...Peste o ora ma simteam prost ca am acceptat incat imi venea sa plang. Nu stiu ce s-a intamplat cu mine.crying Cred ca nu mai simt nimic pentru el. Am vrut sa fiu sincera cu el si i-am spus, mi-a parut foarte rau de el pentru ca mi-am dat seama ca mai avea putin si plangeabig grinsad. I-am spus ca nu mai imi place de el si vreau sa ramanem amici. Credeti ca am procedat corect?

Răspuns Câştigător
| AlexyLuvvU a răspuns:

Ia intreaba-te daca macar l-ai placut vreodata, daca doar dupa o ora i-ai spus ca nu il mai placi.Intr-un fel e mai bine ca i-ai spus adevarul, altfel e posibil sa fi suferit amandoi...Dar vezi ca nu cumva mai tarziu sa il vrei tu inapoi dar el sa se fi saturat sa se joace cineva cu sentimentele lui...

2 răspunsuri:
| Tomix a răspuns:

Pai intr-o ora ti-a disparut pasiunea? Nu straight face

| MarVerde_8036 a răspuns:

Revino-ti mai fetito cu picioarele pe pamant! Nici macar nu ai mai mult de 12 ani, si acesti 12 ani cu indulgenta ti-i dau bai fato! Du-te si joaca-te cu Sindy.