| devilish a întrebat:

astazi cand ma asteptam cel mai putin un baiat de la mine din clasa m'a intrebat(printr'un msg), daca vreau sa merg cu el la bal si nu stiu ce sa'i raspund! adica. e foarte de treaba dar nu'mi place de el.(cum s'ar zice nu e genul meu)si chiar nu stiu ce sa'i zic, voi ce crede'ti?

6 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Te poti duce cu el in calitate de amica, o invitatie nu te obliga cu nimic.

| Emena a răspuns:

Du`te cu el la bal

| Firefly a răspuns:

Orice baiat merita o sansa happyMergeti impreuna.

| Flav a răspuns:

Cred ca ar trebui sa lasi baietii si sa mai vezi cu ce se ocupa scoala aia, ca nu stii nici sa conjugi un verb.

| traficanta a răspuns:

Pai daca nu ai cu altcineva cu care sa mergi de ce sa nu? nu pierzi nimic

| NoName1234 a răspuns:

Eu as face asa:
As spune cred ca da lasa-ma sa ma mai gandesc putin
Si astepti putin poate te invita un baiat mai dragut sau care il placi.
Daca da spune-i ca iti pare rau dar mergi cu altcineva.
Dar daca nu zi ca o sa mergi cu el
La mine trebuia odata sa ne invite baieti pentru un fel de serbare mai de mult si am invitat unu si am zis ca am mai gandesc. si apoi am zis da
Si el: yeesss
Si apoi ma ivitat un baiat mai dragut.si ar trebui sa ii zic ca nu mai merg cu el si mia parut rau
Dar oricum s-a dus baiatul ala si i-a spus
tongue
Asa as face eu happy
Succes!