| MaDroghezCuFericire a întrebat:

astazi este ziua celei mai bune prietene ale mele ♥ Ne intelegem de minune chiar daca nu suntem surori ne iubim si suntem alaturi una de cealalta mereu ca si cum am fii love struck.
Eu mereu am avut imaginatia bogata si imi veneu mereu in minte lucruri traznite, dar acum chiar nu stiu ce este cu mine, nu stiu ce sa ii scriu pe facebook? Vreau ceva din inima sa o loveasca la corazon laughing))). Cand mi-a scris ea mie am plans, asa vreau sa fac si eu cu ea laughing)).

Da-ti-mi si mie niste idei ceva kiss multumesc mult kiss

Răspuns Câştigător
| nikulutz a răspuns:

Azi e o zi speciala.E ziua ta, cea mai placuta zin din toate cele.eu Eu iti doresc multa fericire, bucurii fie ca numai minuni frumoase sa le intilnesti.Sa te impiediti de o piatra numita noroc, atunci, tu, sa o stringi bine in bratele tale si sa-i nu-i dai drumu. LA multi ani ________,