| SweetPinkGirl a întrebat:

Buna!
Astazi este ziua mea!love struck
Am invitat cativa prieteni si as vrea idei, ce am putea face?

6 răspunsuri:
| BiaSiAtat a răspuns:

La multi ani! Ati putea face:
-cantat kjaraoke
-dansat
-barfit
-uitat la un film
-mancat
-deschideti cadouri
-si in rest depinde de varsta

| Savy a răspuns:

Jucati o mima

| Ofiintă a răspuns:

In primul ran La multi ani! Cred ca vei tine o petrecere si in timpul de joaca nu vei sti ce-o sa faceti Eu nu iti sfatuiesc neaparat dansul daca prietenii tai nu vor sa danseze dar sa va jucatzi si voi daca stiti ceva jocuri care va starnesc rasete Ei bine ceatzi spune sa imitatzi anumitzi colegi, sa saritzi unii pe altii sa faceti piramida daca stiti sa nu uitatzi sa faci glume incat sa va radetzi puteti sa scoatetzi bancuri de pe net si fiecare sa zica cate una In fine pentru ca sa-ti distrezi prietenii va trebui sa topaitzi mult Ca si atunci cand vor pleca sa se simta multumitzi> BaFtA sper sa ai cea mai tare PeTrEcErE!

| Geo14 a răspuns:

Poti sa pui in niste baloane biletele pe care sa scrieti un fel de porunci. Fiecare alege cate un balon si va face exact ce scrie pe biletel. Poti scrie sa spuna un banc, sa cante un refren dintr-o melodie.sa imite un trabant:)) ceva distractiv...

Sau sa luati niste biletele pe care sa fie cateva intrebari haioase, iar prietenele tale sa raspunda cat mai amuzant.intrebarile pot fi de genul "Cum se numesc rudele papei?" R:paparude...sau "Cum se numeste un dac care gandeste?" R:Gandac...
Sau sa angajati un clovn si sa va bate-ti joc de el))))
Pe la mijlocul petreceriii dansati pana la refuz(pregateste multa muzica ) apoi vizionati un film horror la care sa aveti popcorn.

Cand primesti un cadou incearca sa il deschizi cand il primesti pentru ca e politicos
Suc (cola, pepsi, fanta, mirinda, 7up), niste vin alb de la vreo crama din zona ta, niste apa minerala pentru cei care prefera vinul sprit. Poate Garrone pentru fete.
Poi ca orice zi de nastere si eveniment special, totul va fi deschis de dansul pinguinului :)) Ceva muzica dupa www.vibeFm.ro sectiunea topuri si dupa o dati pe populara ( o brasoveanca, o mica hora). Si ca pentru sfarsit cand toata lumea e un pic ametita, manele! ceva vechi si frumos. Si sa nu uiti sa pui un Blues, o manea de dragoste, pentru cupluri, indragostiti si pentru cei care tocmai s-au cunoscut la ziua ta si vor sa faca un pas.

In rest ati putea incerca un Karaoke. Este amuzant.

Bafta si la multi ani!

| dulkika a răspuns:

La multi ani! Pai ati putea merge undeva sau acasa va uitati la un filmbig grin.Stati pe calculator impreuna si faceti diferite lucruri.love struckMult noroc!

| Annye18 a răspuns:

La Multi Ani!batting eyelashes
Pai eu spun ca dansul este baza happy
Apoi ar merge sa povestiti ceva in compun.
Sa va uitati la un film, de preferat o comedie.Cu popcorn, seminte.
Iar la sfarsit sa nu uiti sa desfaci cadourile!batting eyelashes
Sa ai o zi buna!
Si sper ca ti'am dat asa o idee!