| yyyyy a întrebat:

Astazi m'a asculata la fizic mai intai la teorie. am stiuto perfect dar cand o puneam doua dintre colegele mele din clasa cu care nu prea ma impac bine mi-a dat dovada de invidie intre acestea si eu. cand ii spuneam profului teoria ele spuneam ca daca mai repet o data nu mai stiu nimic. asta a zis de cateva ori pana cand le'am spus :"de unde stiti voi ca am uittat? ". voi ce credeti e invidie? vroiau sa ma bruieze sa uit? oricum nu le'a mers. sfaturi... a si funda + vot

Răspuns Câştigător
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Draga mea happy. dn moment ce sti teoria porful la asta e atenthappy si p asta iti da nota:d iar colegii isi vor da seama ca ele te cicalesc doar ca sa te incurce oh go on

Lasa`le in pace. Daca ele sunt rautacioase tu nu ai de ce sa dai importanta la orice rautate de a lor happy
:*

2 răspunsuri:
| effect a răspuns:

Buna,incearca sa nu le mai bagi in seama, sunt rautacioase si vor sa iei si tu nota mica :-)Tu incearca sa te concentrezi la ceea ce ai de facut si lasa le pe ele in pace :-)Din moment ce tu teoria o stii perfect nu trebuie sa stai sa asculti in dreapta sau in stanga.multa bafta

| yyyyy explică:

O spuneam scuze