| Mandy a întrebat:

Astazi m-am terzit cu fata plina de bubite mici, care se observa doar daca te uiti atent. Mi se par a fi cosuri, sau o alergie, dar ideea e ca sunt foarte multe si foarte mici.am in special pe frunte si in lateralele fetei. Daca ati trecut prin asa ceva, va rog spuneti-mi ce sunt, si cum sa le fac sa dispara.multumesc anticipat! funda happy

Răspuns Câştigător
| OFetitsaRoz a răspuns:

Daca nu ai avut pojar sau varsat de vant s-ar putea ca asta sa fie... daca ai avut probabil o toxi-infectie alimentara... funda?

1 răspuns:
| MâţaD a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te duci la un dermatolog, care iti va spune sigur ce ai si probabil iti va spune cum sa te tratezi.nu iti da cu presupusul, sa nu patesti mai rau!