| diadaianadia a întrebat:

Buna asvrea sa ma ajutati cum se da fundita unde apesi? dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| Ofiintă a răspuns:

Buna

In dreapta fiecarui raspuns ai o funda portocalie pe care dai click si o confirmi cu da la casuta declara raspuns castigator.
Numai bine
pa, pa

4 răspunsuri:
| TTdsIulia a răspuns:

Pentru a da funda, te uiti la raspunsuri si ai acolo o funda care se vede asa sters. iar daca dai clic ( desemnezi raspunsul castigator ). nu este greu, uita-te la mine in dreapta la raspuns. nu vreau funda neaparat, poti da urmatoarei persoane care raspunde, tin sa te anunt ca daca dai funda nu ti se ia din fundele tare - asta era o intrebare pe care eu am pus-o la inceput :* o zi buna, sper ca te-am ajutat

| dreamgirl16 a răspuns:

Pay, nu mai stiu cum scrie ca nu am mai intrat demult pe TPUlaughing insa trebuie sa iti apara in dreapta rasp cv in legatura cu funditalaughing

| xxxdelyaxxx a răspuns:

Pai de exemplu daca la acest comentariu vrei sa dai dunda langa el apare o funda si dai clic acolo si comfirmi
funda?laughing

| omulvesel a răspuns:

Buna pai uita-te unda da cineva un raspuns stii un comentariu acolo si daca duci mousul pe citat iti parare dreapta la sfaristul citatului o fundita si d ai pe ea si dai OK si asta e tot imi dai si me >
?!