| XMaDiKaX a întrebat:

Ati auzit de scoala Waldorf? Ce parere aveti despre acest liceu?

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Sἶrenἶa a răspuns:

Eu vreau sa ma mut acolo happy

acum sunt la liceu vasile alecsandri, si tot ma cert cu tata pentru ca vreau la waldorf. el zice ca nu-i chiar asa de bun liceul asta.

da eu tot vreau sa ma inscriu la el laughing
imi place ca acolo se lucreaza...si manual...nujt cum sa sp happy

(la liceu waldorf din iasi, nu? happy

| Broadband a răspuns:

E la 50m de liceu meu, sunt numa coinaci de a 7-a
nu e liceu,
e scoala.
se face carte ce pot sa zic,
nu ca la liceu nicolae plesoianu, te duci cu sticla de jack daniels si te trece fluierand laughing

| XMaDiKaX explică:

Eu am o prietena care invata acolo si imi spune numai de bine, dar vreau sa aud si parerea celorlaltibig grin