| liviaArianna a întrebat:

Bună, ați da o șansă unui băiat de 19-20 ani care are copil,dar el și-a luat liber de la muncă doar că sa vorbească cu mine pe apel video,si după si săptămână trecută la fel, ca sa vina sa ne vedem, dar când vorbește cu mine vorbește foarte mult despre sex, dar nu mă ignoră deloc, și face mereu tot ce ii zic eu dacă nu imi convine ceva, si încă ceva care am observat la început s-a schimbat în bine in sensul că înainte fuma mult si posta numai chestii nonsens.
Dar eu sunt mai mare ca el! 24 ani.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Deci te-ai alege cu un copil gata făcut și-un tată de nouășpe ani?

Hmmm, parcă nu sună bine viitorul

| liviaArianna explică (pentru sierra1):

Dacă are copil nu e problemă pentru mine.

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Te vede ca pe o mama. Mama pentru el si pentru copilul lui.
Nu e asta cel mai grav. Cel mai grav e ca nu e nici macar subtil: spui ca vorbeste numai despre sex