| Kristinake a întrebat:

aveti ceva ideii ce sa facem, sunt cu o amica si cam ne plictisim!

Răspuns Câştigător
| mistakeofyourlife a răspuns:

Uitati-va la un film pe care nu la-ti vazut sau la care vroiati sa va uitati de mult. Tot e vremea asa frumoasa in cat ar fi pacat sa stati in casa: plimbati-va prin parc, iesiti cu rolele sau mergeti la un suc. Mai chemati si alte prietene poate va lasa starea de plictiseala. happy

4 răspunsuri:
| alle08 a răspuns:

Faceti un karaoke ceva poze si uitati-va la un film daca va mia ramane timp o plimbarik nu stricawinking sporr :*

| Rustin a răspuns:

Cica un om desptept gaseste mereu ceva de facut... Eu unul nu ma plictisesc. TU ?!

| kajen4ever a răspuns:

Faceti-va manichiura.aranjari-va la par, apoi mergeti la un club. daca nu, faceti o petrecere in pijamale.chemati alte fete. faceti floricele.si treceti repede la calculator la un film de groaza!

| Lollipop_5403 a răspuns:

Organizati concursul''Cine face cel mai gustos sandwich'' laughing