| anonim_4396 a întrebat:

Aveti idee de niste carnelete sau jurnale...sau aveti voi ceva? Ma puteti ajuta? De unde le-ati luat? Ceva site-uri? adica am gasit si eu dar nu vreau sa iau si sa "vad prin foi", sa nu fie ca foile de la maculatoare...

2 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Da, scriu în jurnal de câteva luni. Mi l-am luat sperând ca atunci când voi scrie în el să mă simt mai bine, mai fericită! L-am cumpărat de la o librărie, ieftin, cu 10 lei.

| iulia_7948 a răspuns:

Pe vremea mea... oracolele le faceam pe un caiet, de mana ornat. dar na...voi sunteti cu site-urile, nu e prea original.