| Teodora20 a întrebat:

Aveti idei de farse la telefon? (Nu inregistrari audio...doar idei) Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Kristinake a răspuns:

Hehe... : DDD
Noi sunam la servicul de informatii si intrebam cum se prajesc ouale pe tigaie... : )))

6 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Suni si il intrebi: "Alo, aici familia cocina?" O sa iti spuna ca este greseala, iar tu o sa ii spui ca te numesti Porcu si iti cauti cocina...

Suni la un numar oarecare, numai ca familia sa nu se numeasca Popescu si spui:
"Buna ziua, familia Popescu?". Cel din telefon sigur va spune "nu". Mai suni o data faza se repeta si mai suni si treia oara si spui:
"Buna ziua, sunt Popescu, m-a cautat cineva?"

| kajen4ever a răspuns:

Poti sa zici asa:buna ziua, il aveti pe regele arthur in conserva? pai eu zic sa-l eliberati.si la sfarsit poti sa spui:teapa, fraierule! P.S:sa dai cu nr ascuns.cui i-a placut sa imi trimita un mesaj.

| Nobody_4790 a răspuns:

POi zii ca i-a murit un frate/soralaughing...

sau

Ca a castigat la super bingo.[daca joak]

sau

ca masa a zis ca nu-l mai primeste acasa@!hee hee...

de astea!big grin

funda?smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa faci conferinta dar aici trebuie sa nu inchida primul care il suni pana raspunde cel de-al 2-lea sau sa ai 2 tel si sa suni de pe ambele la numere diferite si sa vezi cum se cearta victimele ca unul zice:tu m-ai sunat, celalalt:nu tu mai sunatlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...
O sa ii spui iasa:
"Buna ziua suntem de la radio casa sau kiss kash, pentru a gastiga o suma de bani foarte mare sau o masina trebuie sa radpundeti la 3 intrebari."
Daca zice da ii pui intrebarile urmatoare:
1. Unde traieste ursul koala.
2. Unde traieste ursul polar.
3.Cine a fost cel mai maire inventator de avioane.
Daca zice nu ii spui ca iti pare foarte rauu si la revederee

| Elis_Elis_Marin_1996 a răspuns:

Spui ca a castigat la super bingo 3 pachete durex si ii mai spui asa daca vreti va ajutam pe la spate va penetram