| LittleLady a întrebat:

aveti sugestii de site-uri pe care sa-mi creez un blog, dar sa fie ceva complex?!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei ceva gratuit foloseste wordpress.com, daca vrei ceva professional, cumperi domeniu si rezolvi problema.

| Brotacelul a răspuns:

Eu iti recomand www.ucoz.ro - e destul de usor de folosit, insa iti ofera mult mai multe posibilitati comparativ cu alte platforme de profil.

| GabyB94 a răspuns:

Ce intelegi prin 'complex'? Si cat de grea vrei sa-ti fie viata? Ca daca vrei greu-greu poti incerca joomla, daca vrei ceva mai usor vezi webnode.ro.

| LittleLady explică (pentru GabyB94):

Complex in sensul usor de accesat si de folosit. Pe webnode am mai vazut bloguri dar nu prea inteleg cum "functioneaza"... straight face

| GabyB94 a răspuns (pentru LittleLady):

Pai tocmai ca Webnode e usor de accesat si folosit. L-ai incercat? Sincer nu am vazut ceva mai usor in ultima vreme. Uite si FAQ http://support.webnode.com/index.php?/Knowledgebase/List/Index/30/

| Dackvareder123 a răspuns:

Poti folosi wordpress sau blogger dar daca vrei foarte complex poti sa-ti faci un site in html dar e greu si trebuie sa-ti tii siteu pe un server / sa cumperi domeniu