| anonim_4396 a întrebat:

Azi am avut examenul de matematica,.Eu am copiat de la un coleg si stau si in prima banca, si se vede foarte clar, si profesorii m-au vazut dar nu au zis nimic.Se uita cineva pe acele inregistrari? Poate sa imi faca ceva?

4 răspunsuri:
| Maddaaaaaa a răspuns:

Stai calm, te asigur ca nu se uita nimeni pe nimic, in primul rand asubiectul a fost unul extrem de banal, daca i-a cineva sub 9... In fine, daca profesorii nu ti-au zis nimic inseana ca nu o sa ai probleme, si sa fim seriosi cine sta sa se uite la fiecare inregistrare din fiecare scoalaa? Iti zic eu NIMENI. happy

| ascovit a răspuns:

Cine sta sa se uite la fiecare iinregistrare? Daca vad i 3 inregistrari e MULT, crede-ma.
Singura cale a "fi prins" prin inregistrari e sa se faca reclamatie si atunci fii sigur ca vor urmari cu atentie inregistrarea. In acest caz din cate stiu eu doar profesoarii supraveghetori vor fi sanctionati.

| Dariusuu a răspuns:

Stai liniștit, acum speră că cea scrie el să fie corect.

O zi frumoasă îți doresc.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Inregistrarile se verifica doar in urma unor incidente, semnalate de supraveghetori.