| MaRyUkK a întrebat:

Buna azi am fost la biblioteca si l-am luat la socoteala pe secretar ca biblioteca e deschisa 3 min pe zilaughing. El a spus care e problema ta.Eu cu colegele mele am cautat niste carti si el zicea dc ma stie pe mine adica ma lua la misto si eu ca orice om i-am spus ca e enervant si dc e prost sau se face el m-a facut nesimtita si in gandul meu il injuramrolling on the floor. Si nu ma pot abtine imi vine sa comentez si nu pot sta linistita la ore ce sa fac ca sa fiu mai cu cei 7 ani de acasa ca eu ii am dar nu stiu cum imi vine sa insult asa tare.Cum pot fi mai cu bun simt?

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Esti sigura ca ai cei 7 ani de-acasa si nu te-a dat de la 6 ani la scoala?

| BruneTh a răspuns:

Pai abtine-te totusi incearca fa cum face sh aia de 6, 7, 8 ani pentru fiecare fapta buna cate o stelutzalaughingdesenata de tine.

| Bia_1042 a răspuns:

Abtinete inceraca sa nu mai vb asa si o sa te dezveti