| deni_3066 a întrebat:

azi am fost la doctor si a zis sa stau 3 zile acasa ce sa fac este plictisitor in pat, o idee?

Răspuns Câştigător
| sίмρℓε☻кι∂a a răspuns:

Poti asculta muzica.
Te poti uita la un film`.
Citeste o carte`.
Daca ai lap.topp poti sa vb pe mess.`sau daca nu pui compu` pe noptiera`. sh tastatura in pat`winking[eu una asa faclaughing]
Daca ai joystick` te poti juca pe el`.
Depinde ce eforturi poti face`.
Iti poti face chiar sh temele `. sau exercitii`
Unghiile`.
Parul doar daca poti`.
poti sa desenezi ceva`[ mie imi place sa fac grafitti`:d].
Deocamdata nu. mi mai vin idei`.
Te anunt cand am mai multa imaginatierolling on the floor
Sper ca te.am ajutat`.
Succes in a gasi ceva.
Paa`!

1 răspuns:
| Aleeeeeeee a răspuns:

Buna happy si eu stau acasa de 2 zile si cred ca si maine o sa stau, da-mi id-ul tau ca sa vorbim ( si eu ma plictiesc ).

Poti sa asculti mucia.
Sa te uiti la un film ( Ramona and Beezus, Bratz, Mean girls, Bring it on )
Sa citesti
Sa desenezi