| anonim_4396 a întrebat:

Buna happy
Azi am iesit afara si am revazut un fost coleg de scoala (pe care il plac ff mult).
Intre noi nu este nicio relatie, doar ne stim din vedere, dar de cate ori ne int pe strada el ma tachineaza asa.
Mi'as dori ff mult sa fiu cu el, dar nu stiu ce sa fac, cum sa intru in vb cu el.
Dati'mi si mie niste sfaturi! funda

5 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Intreaba`l ce face, la ce scoala invata, cum a fost in vacanta, daca are prietena si cere`i id`ul daca nu ai curaj fata`n fata

| myha a răspuns:

Pune. ti farmecele in aplicare
De aia esti fata:d
Baga. te tu in vorba. Tachineaza-l la randul tau. Fa glume. Destinde atmosfera.
Succes!:*

| BubuLina999 a răspuns:

Pai de exemplu cand sunteti pe starada zi. i tu buna daca el nu are curaj, fa rost de id. ul lui, asta e un inceput. daca zici ca te tachineaza e posibil ca si el sa dea semne ca te place. nu risti nimic daca il intrebi de vorba asa ca fa. ti curaj, arunca. i si tu o privire si un zambet.

| Luanaaa a răspuns:

Ar trebui sa faci rost de id`u lui si sa va imprieteniti. apoi o sa va vedeti la scoala... poate poatesmug