| Anonima181991999kkkk a întrebat:

Bună,azi am ieșit și eu cu un băiat care îl cunosc de pe Instagram, a fost ok, am vorbit, nu prea aveam asa subiecte, mi-a plătit el sucul, și mda, m-a condus până la microbuz ca eram în oraș, l am îmbrățișat EU și m-am urcat în microbuz, după imi da mesaj "Ați ajuns domnișoară?" Și i am zi ca da.și nu mai știu ce a zis el acolo și n am mai vb de 5 ore, și nici nu mi prea place așa de el …
Trebuia să mă pupe? ce credeți ca m-a plăcut? Nici nu știu ce să zic

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La prima intalnire nu trebuie sa te pupe, doar sa vorbiti si sa va cunoasteti si nici s ava dati mesaje non stop nu este bine, ca nu aveti ce discuta.

| mariasimi a răspuns:

Dacă ai vrea o relație serioasă sau mna mai știu eu cum nu trebuie sa o cauți pe net ci in viața reala și despre ce ai zis tu acolo, nu te place dacă te plăcea îți dădea msj din min in min și sucul pun pariu ca ți la plătit sa se dea mare ca are bani