| WyvernSky a întrebat:

Azi cand am intrat pe messeneger, am vrut sa imi schimb imaginea de la avatar. Dar, vad ca nu mi se schimba. Ce ar trebui sa fac? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| ᵖᵘᶠᶠʸˡᶤᶜᶤᵒᵘˢˢ☠ a răspuns:

Inca de aseara nu merge.happy Probabil e ceva de la server...

4 răspunsuri:
| xMikishor a răspuns:

Sa dai restart la calcbig grin

| InnocentKid91 a răspuns:

Nu poti face nimic,este o defectiune de la serverul yahoo,si eu am aceias problema,sper ca se va remedia in cateva zile, cred ca te-am ajutat, o zi buna!

| SIMINA_8816 a răspuns:

Hei izzy! :*
mi.ai dat un raspuns azi in legatura cu filmuletul iti dau funda acum.
pls baga id meu sa mai imi dai detalii : funny_pups@yahoo.com

mersi mult >big grin

| WyvernSky explică:

Simina,am vrut sa-ti bag id-ul dar nu merge zice ca este invalid!