| anonim_4396 a întrebat:

Azi cand am vrut sa imi pun o poza noua pe facebook si cand am intrat in albumul in care am vrut sa pun poza in loc sa imi apara mai sus in dreapta,,adauga fotografii" imi apare doar,,adauga un clip vide" si,, creeaza un album".Cum sa fac totusi sa adaug poza? Dau funda

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Pentru ca nu ai intrat in album si ai intrat doar la poze! Faci pasii astia -> da click pe Photo ->Albums ->click pe albumul respectiv si acum iti apare Add Photos. Vezi print: http://i.imgur.com/GZDn4fz.jpg
Poți încărca aproximativ 1000 de fotografii pe album.
Bafta!