| cockie_green a întrebat:

azi e ziua unei prietene foarte bune.si o sa ii dau cadoul cand incepem scoalabig grin...intrebarea este:ce cadou sa ii iau? as vrea mai multe chestii ca si ea mi-a luat dar nu vreau sa fie nici cine stie ce scumpestraight face
Cele mai maulte ideei primeste >funditabig grin<
PS:are 13 anisoribig grin

Răspuns Câştigător
| alinuta16 a răspuns:

Buna! pai poti sa-i iei un lantisor cu initiala numelui, o bratara, poti sa-i faci o rama foto unde sa fie poza ta impreuna cu ai ei, mai bate si tu apropoou la ceva anume si poate iti vei da seama eu ce isi doreste. Multa bafta:*:*:*

1 răspuns:
| Didii29 a răspuns:

Pai...nu trebuie sa fie neaparat ceva scump si cumparat ai putea sa ii faci o felicitare pe care sa scrie la multi ani! sau ai putea sa ii duci ciocolata de casaeste la fel ca cea de la magazin si cred ca va aprecia gestul. Dar daca vrei poti si sa-i cumperi ceva de ex:o floare sau o icoana.cadourile le poti pune intr-o plasa pe care scrie la multi ani! sper ca te-am ajutat inca imi astept prima fundita:d