| passenger a întrebat:

Azi eram la chimie si profesoara ne-a pus sa facem un experiment cu acid clorhidric. Ne-a pus ea HCl in eprubete si eu vrand sa fac o gluma m-am facut ca beau din eprubeta si am intrebat-o pe profa "Doamnaaa ce se intampla daca beau acid clorhidric? ", a spus "Ana, afara ACUM!", cand am intrebat-o ce am facut a zis "Stii tu ce ai facut! Daca viitoare ai intrebarea si 2-ul!" si m-a dat afara fara sa fac exeriment, fara nimic straight face Dar ce am facut asa grav? Sunt clasa a 9-a, sunt activa la ora, cred ca stiu cel mai bine chimie din clasa si nu inteleg ce a suparat-o asa tare sad

6 răspunsuri:
| Mădăăăăăăăăăăăăăăă a răspuns:

Pentru ca i-ai deranjat ora straight face
Nu trebuia sa faci glume din astea. Poate s-a speriat, cine stie straight face
Daca erai la sufletul ei, acum cred ca te-a departat putin happy
Ai grija la ce glume faci. Acum caut-o si cerei iertare:X

| Alekzandra a răspuns:

Ei,poate tonul tau a deranjat-o, poate avea o zi mai proasta.
Sunt destul de prost platiti pentru ce fac si de asta nu sunt chiar cu zambetul pe buze.

| Gina1 a răspuns:

Pai ea stiind ca esti o eleva buna, nu se astepta sa intrebi : ce se intampla daca beau HCl, si in loc sa-ti explice tea dat afara... daca era suparata si ai mai pus si o intrebare care o supara, stii motivul...winking

| bibbssss a răspuns:

Ai speriat-o! vezi tu, cu chimia nu-i de joaca! Daca bei acid clorhidric or sa-ti arda toate matele! Cred ca ai speriat-o foarte tare! Data viitoare incearca sa faci niste glume mai,, cuminti"!happy bafta la scoala!

| ooOOMrDibbsOOoo a răspuns:

Bibbssss te contrazic, acidul clorhidric este si acidul gastric, acid clorhidric avem noi in stomac, bine-inteles ca nu este aceeasi compozitie cu cea a HCL-ului din laboratoare, dar nu ar fi cine stie ce chestie, ideea e ca te poti "teleporta" din clasa la spital fara sa stii cand si cum... ai grija data viitoare, si dupa ce "gluma " ai vrut sa faci, vad ca sti cel mai bine chimie din clasa... [fara suparare, doar un sfat, il accepti cum vrei]

| ramona_8537 a răspuns:

Faptul ca ai afcut gluma si eu sunt a9-a rcedema dca picura o picatura ea ar fi fost vinovata pentur tine sit la inceput ati smenat contractu cu ce nu aveti voie sa faceti