| ellena99 a întrebat:

Azi este prima zi in care merg la sala de fitness. Daca maine ma trezesc cu febra musculara ce ziceti sa ma mai duc si maine la sala?

Răspuns Câştigător
| SkittSaysWtf a răspuns:

Da! Trebuie sa mergi pentru ca febra musculara nu trece stand in pat si lenevind.Trebuie sa faci miscare si in maxim 3 zile iti va trece.Trebuie sa astepti pana se obisnuieste organismul tau cu miscarea apoi se vor arde caloriile si in loc de grasime, vor fi muschi.
Succes!

3 răspunsuri:
| ELena30 a răspuns:

Fa un dus fierbinte si ia o aspirina. Sigur nu vei avea febra musculara maine. Daca totusi nu merge remediul asta, mananca zahar happy
Sper ca te am ajutat, funda?

| baubomb55 a răspuns:

Iti dau un sfat cand faci efort mult sa ei o lingura de zahar pentru a evita febra.
Mie imi merge.
Sper sa iti fie de folos.

| anss23 a răspuns:

Da,exercitiile chiar te ajuta cu febra musculara.Si dupa ce te intorci de la sala fa o baie fierbinte, o sa te ajutehappy