| zuzu_3087 a întrebat:

Buna
azi este ziua mea si nu sunt chiar fericitasad.

sa va zic ce mi s-a intamplatbig grin
ieri am mers la un grata si vorbeam prin mesaje cu un prieten care aflase ca eu il plac si mi-a zis ca nu poate fi nimic intre noi de cat amici...asta mi-a spus acum 2-3 luni cam asa si ieri am inceput sa vorbesc iar cu el ca el era internat in spital si vorbeam noi prin mesaje si l-a intrebat daca este acolo vreun baiat frumos si a zis ca da el si inca unul ( bine glumea) apoi l-am mai intrebat odata daca este vreun baiat si pentru mine si a raspuns la fel "da eu". eu i-am zis ca el nu este pentru mine ci pentru alta si el a zis "pai nu". eu ia-m zais ca ba da esti pentru alt cineva si tot zicea ca nu. api era vorba de ziua mea ca fac 15 ani.si el mi-a zis la multi ani, i-am zis ca mai e pana maine iar el m-a intrebat ce vreau cadou.eu i-am zis ca orice si tot ma intreba ce. a zis ca se da pe el cadou, eu l-am intrebat ce sa fac cu el si a zis ca ce vreau. apoi i-am zis sa imi zica daca il deranjez ca mie nu imi place sa deranjez el mi-a zis "nu ma:*"
aum nu stiu ce sa cred parca incepe din nou sa imi mai placa de el.crying

si nu stiu ce sa facsad voi ce credeti simte ceva pentru mine sau doar amageli?

fundita

Răspuns Câştigător
| Veve :X a răspuns:

In primul rand iti urez La multi ani! :* sa cresti mare si tot ce`ti doresti sa se implineasca :*

Bunn... baiatul acesta cred ca a spus totul sa te faca sa te simti tu bine dar poate ca el chiar simte ceva pentru tine caci in 2-3 luni oricine isi poate schimba o parere. Mai bine ai merge la el si l`ai lua la o discutie serioasa si sa lamuriti situatia. Nu te mai stresa si gandeste`te maine la problemuta asta pentru ca azi trebuie sa te bucuri ca ai 15 ani smug heyy nu mia esti o copila, acum esti o copila de 15 ani smug laughing Haide zambeste si lasa grijile deoparte pana maine, ok? :*

3 răspunsuri:
| Aηηy a răspuns:

Probabil ca simte da nu iti zice in fata, iti zice ca simte ceva pentru tine doar cand nu esti langa el. Poate ca nu glumeste si chiar vrea sa fiti impreuna chiar daca nu simte nimic. Dupa ce il externeaza vorbeste mai mult cu el si poate atunci o sa fiti impreuna happy muuulta bafta, te-am pupat :*.

| Irmmma a răspuns:

Nu stiu.Ar fi mai bine sa vorbesti clar cu el si sa il intrebi:''Ma baiatule tu ma placi sau ma ieila misto?''. In functie de raspunsul lui, poate o sa fiti impreuna, poate nu. E posibil sa te intrebe si el pe tine daca il placi si daca vrei ceva cu el. Daca il placi, mult succes! Fundita?

| Special_girl a răspuns:

Poate te place dar nu are curajul sa-ti spuna in fata si de aceea ti-a zis prin mesaje.Intreaba-l daca te place sau nu, ca s-ar putea sa te ia la misto si atunci nu e bine.Intreaba-l direct si cere-i un raspuns concret.Multa bafta si ai grija de tine.:*