| Anonima181991999kkkk a întrebat:

Bună ..azi la școală trebuia să ne alegem un nr de fiecare echipa.1 ne-am spus "noi" până la 4, unde m-am decis să spun și pentru echipa mea și am gândit înainte ce să spun adică "Noi doamna" și am zis "noi doi", suntem trei fete, au râs ăia de mine ..nu știu de ce sunt așa de bâlbâita și ma emoționez repede. Maine trebuie să prezentăm o machetă și mi-e ca iar mă bâlbâi și le fac de ras și pe celelalte.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Lasa alta fata sa prezinte, una care-i capabila sa nu se balbaie.

| Deze a răspuns (pentru Violleta2022):

Fa femeie cum mai gata cu astea ca e mica

| sierra1 a răspuns:

Spune "pas" la prezentare și ocupă-te de ce stăpânești tu mai bine